Beypazarı Kurusu (Videolu Tarif)
Yazılı tarifi yayınladıktan sonra onlarca kişi tarafından denenip çok sevilen kuru tarifini Youtube takipçilerimle de paylaşmasam olmazdı. Beypazarı kurusu öyle bir şey ki paketli olarak satılıyor olmasına rağmen Beypazarı dışında bulmak çok kolay değil ve son zamanlarda evlerde de yapılıp çok bilinmiyor maalesef. O yüzden Beypazarı dışında yaşayan Beypazarılıların yumuşak karnı aslında. Bu tarifle hasret sona erecek, Beypazarılılar dünyanın neresine giderse gitsin kurusuz kalmayacak:)

Afiyetle kalın….

Yazılı Beypazarı Kurusu Tarifi

Benzer Tarifler5 yorum

 1. Sen bir tanesin👏👏👏👏😘😘 iki tepsiden kalan bu, kaldı da denilemez sıcak daha bir durun diye elletmedim😀 yiyenler nereden aldın dedi o kadar orijinal tarif yiyen seven bilir tadını, her zaman ki gibi tam ölçü tam tarif püf noktalar uyarılar çok yerinde gerçekten süpersin teşekkürler emeğine yüreğine iyi niyetine paylaşımlarına sağlık. Yarın için 2 ölçü siparişi aldım bile. Kocaman kocaman minnet ve sevgilerle sevgili Kevser….

  0
 2. Yapmaya başladık haydi hayırlısı😊kaygım tariften değil kendimden, çok severim inşallah layıkıyla başarabilirim. Teşekkürler sevgili kevser👏👏👏👏

  0
 3. Çok güzel oldu ailecek çok sevdik. Teşekkürler tarif için 🙂
  Kevser hanım iki tepsiyi de aynı anda fırınlasaydık olur muydu ?

  0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*