Çılgın Kek (Videolu Tarif)
Paylaşır paylaşmaz hemen deneme fotoğraflarının gelmeye başladığı çılgın kekin videosu var bugün istek üzerine. Bu arada gelen yorumlarda cevizli deneyip de çok memnun kalanlar vardı, o da aklınızda olsun. Cevizli versiyonu da denenmiş damgası almış oldu. Denediğiniz tariflerle ilgili görüş ve tecrübelerinizi paylaşmanızın böyle bir faydası oluyor bu arada. Aman kim uğraşacak şimdi demeyin. Kendiniz bir tarife karar verirken nasıl ikilemde kalıyorsunuz onu hatılayın ve aynı ikilemde kalanlar için kendi tecrübelerinizi paylaşın lütfen.

Afiyetle kalın…

Yazılı Çılgın Kek Tarifi

Benzer Tarifler4 yorum

 1. kevser hanım fırınınız tek bölmeli mi? eğer öyleyse memnun musunuz? yeni fırın alacağım da acaba tek bölmeli mi alsam diyorum.

  0
  • Kararını teknolojiye ya da başkasının tavsiyesine göre değil markaya ve ihtiyaçlarına göre vermeni öneririm Esracım. Teknoloji önemli ama nasıl kullanıldığı daha önemli. Kullananların memnuniyeti önemli ama senin neye ihtiyacın olduğu daha önemli.

   1+
 2. Kevser hanım merhaba☺tarifi yaptım. İçi klasik kek gibi yumuşak tane tane değilde sünger gibi, dümdüz, sert oldu. Evde ayçiçek yağı kalmadığını farkedip son dakikada zeytinyağı koymak zorunda kaldım. Sebebi bu olabilirmi acaba? Teşekkür ederim☺

  0
  • Ellerine sağlık Tuğbacım, yağın cinsi kıvamını etkilemez. Senin kekin kabarmamış, bu da karbonatın aktifleşmediği anlamına gelir. Karbonat, portakal suyuyla birleşememiş bir şekilde. Keki iyi çırpmamış veya öncesinde malzemeleri eleyip birbiriyle tam karıştırmamış olabilirsin.

   2+

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*