Fındıklı Şekerpare (Videolu Tarif)
Bu haftanın videolu tarifi şekerpare. Üzerine tektaş gibi fındık konulanından hem de. Şekerpare ve şerbetli tatlılarla ilgili anlatmak istediklerim vardı. Ben de hem bir şekerpare yapayım, hem de anlatacaklarımı anlatayım istedim. Şerbetli tatlılar konusunda problem yaşıyorsanız eğer videonun çok işinize yarayacağından eminim. Yeni videolu tariflerden anında haberdar olmak için Youtube Kanalıma Abone olmayı unutmayın.

Afiyetle kalın…

Yazılı Fındıklı Şekerpare Tarifi İçin Buraya Tıklayın.

Benzer Tarifler13 yorum

 1. Son hali ama bu şekilde oldu ama dağılıyor tepsiden de çok miktarda şerbet geri aldım

  0
 2. Merhaba tarifi yaptım henüz şerbeti eklemedim bu seklini görün istedim,çünkü sorum var: benim kurabiyelerim Fındık’ları daha koyarken çatladı fırından çıkınca daha da çatladı, bir diğer sorum şerbet bana çok geldi ama hepsini koyacağım bakalım fazlama mi tam mi olacak ? Sizin fikriniz nasıl?

  0
 3. Merhaba Kevser’cim.Baklava tarifini görünce çok sevindim çünkü tarif arıyordum.Fakat bayram için kolay bir tatlı yapayım dedim.Şimdi hazırlıklara başlıyorum şekerpare için.Bana kolay gelsin.Herkese hayırlı bayramlar.

  0
 4. benim yaşımın küçük olmasına rağmen yaptım.Sizi çook seviyorum.Kolay bir tarif. Bu güzel tarifleriniz için teşekkür ederim.

  0
 5. merhaba kevser hnm ellerinize sağlık 🙂 ama ben tabağı sorucaktım nerden almıştınız

  0
 6. ben videolarinizi acamiyorum bu defa da açıldı ama ses var görüntü yok

  0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*