Fırında Karnabahar Kızartması (Videolu Tarif)
Kış mevsiminin en eğlenceli, karnabaharı en sevmeyenlerin bile severek yediği yemeklerinden biri karnabahar kızartması olsa da yağda kızartma yapmanın son yıllarda pek revaçta bir pişirme yöntemi olduğu söylenemez. Bu da gözleri fırına çeviriyor. Bugün ben de bu gözleri boş çevirmemek için çok sevdiğim fırında karnabahar kızartması tarifini videoyla hatırlatmak istedim. Yanında bir de bonus tarifle birlikte.

Afiyetle kalın…

Yazılı Fırında Karnabahar Kızartması Tarifi

Benzer Tarifler6 yorum

  1. Yine muhteşem bir tarif, evde parmesan yoktu canım da inanılmaz karnabahar çekmişti, sert kaşarla yaptım ve çok lezzetli oldu, bir daha ki denemem parmesanla olacak?teşekkürler Kevser hanım

  2. Sert peynirim mevcut değiş tazr kaşar kulansam çıtırlığı bozar mı acaba

  3. Kevser hanım merhabalar, üniversite yıllarında sürekli annemi aramamak için güzel bir yer ararken sizin tariflerinizi bulmuştum o zaman henüz app yoktu, sonrasında evlendim yıllar geçti hala sizin tariflerinize bakıyorum bir şey yapacağım zaman bilsem bile acaba siz farklı bir tat kattınız mı diye 🙂 dün akşam bu lezzetli kızartmayı yaptım sebze düşmanı olan eşim bile yedi benimle beraber sadece parmesan değil tulum peyniri kullandım gayet iyi oldu o da. Teşekkür ederim yıllardır tam ölçüsünde ve açıklayıcı tarifler verdiğiniz, kalitenizi hiç bozmadığınız için :)))))

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*