Haşhaşlı Revani (Videolu Tarif)
Bayram kapıdayken şerbetli bir tatlı paylaşmasam olmazdı. Bu bayramın tatlısı haşhaşlı revani olsun istedim. Revani, şekerpareden sonra en sevdiğim şerbetli tatlıdır. Şekerpareye karşı zaafım olduğu düşünülüp onu ayrı bir yere koyarsak da revaniye en sevdiğim tatlı diyebiliriz. Haşhaşlı ya da sade, hiçbir şekilde affetmem:) Ama gözlemlediğim kadarıyla haşhaşlısı biraz daha özel dokunuşlu gibi göründüğü için daha çok tercih ediliyor.

Afiyetle kalın…

Yazılı Haşhaşlı Revani

Benzer Tarifler12 yorum

  1. ?

  2. Yine her zmn ki gibi tam kıvamında ❤️

  3. Normal hashaslada yapılabılır mi tat degısıklıgı oluyor mu sarı yada sıyah hashasla

    • Daha önce denemedim Yasemincim bir şey diyemeyeceğim. Ama mavi haşhaş kullanılmasının sebeplerinden biri de oluşturduğu hoş görüntü. Kararını verirken bunu da göz önünde bulundur.

  4. Haşhaşlı revani tarifinizi yaptım çok güzel oldu♥️teşekkürler paylaştığınız için ve emekleriniz için?♥️??

  5. Bu da benden. Üstüne krem şanti yaptım. Hem daha lezzetli hem hafif oldu. Ama tariften hiç çıkmadım. Bayıldı herkes. Ellerine sağlık ?

  6. Bence çok güzel oldu adeta limonun ferahlıgını hissettim teşekkürler tarifiniz için❤️❤️

  7. Sen bir markasın yemin ediyorum sadece sizi izlerken erkek olmak ve sizin de benim eşim olmanızı isterdim :))) Ahhh eşiniz ne fazla şanslı! Ben ki feminen bir güzellik uzmanı.. Ve tanrı kadını yarattı diyor ellerinizden öpüyorum. Alnıma koymadan :)))

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*