İspanya – Türkiye Fiyat Kıyaslaması
Bu haftaki videomuzda İspanya ve Türkiye arasında Fiyat Kıyaslaması yapmaya çalıştık. Aslında İspanya gündemi hakkında konuşmayı planlamıştık ama konu konuyu açınca böyle oldu. Bu arada konu tavsiyeleriniz/istekleriniz olursa paylaşın mutlaka, elimizden geldiğince konuşmaya çalışırız:)

Keyifli seyirler…

Benzer TariflerEtiketler

8 yorum

 1. Harikasınız, bahsettiğiniz balığı merak etmiştim, fotoğrafını koymanız iyi olmuş. Çok güldüm izlerken. Titizlik konusunda bizim evde de benzer muhabbetler geçiyor. Benim dikkat ettiğim konularda eşimin çok rahat olması gibi 😅😅.

  1+
 2. Maşallah diyorum size. Çok tatlı bir çiftsiniz gerçekten. İzlerken hem gülüyorum hem de gıpta ediyorum. Özel olmazsa eğer sorum kaç yıllık evlisiniz acaba merak ettim. Eşlerin yıllar ilerledikçe birbirleriyle olan iletişimleri azalıyor malesef. Sizinki çok güzel. Allah daim etsin muhabbetinizi inşallah. (Ben her türlü dinlerim bu çifti konu farketmez😊)

  0
 3. Çok iyi oldu anlatmaniz Ben ingiltere’de yaşıyorum ispanya çok uzakta değil bize Gezmek için pahalı bir yer midir merak ediyordum

  0
 4. iyi akşamlar
  İspanya ile karşılaştırdığınız fiatlarda,baz alacağınız en önemli değer maaşınız.Maaşınızın neresinde yer alıyor kupalar.Viyana en pahalı şehirlerden biri.Ama et fiatları eurun bugünkü haliyle bile uygun.

  0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*