İspanya’da En Sevmediğim 5 Şey
Geçen hafta paylaştığım İspanya’da en sevdiğim 5 Şey videosundan sonra bu hafta sıra Sevmediğim şeylere geldi. Hafta sonu Portekiz’deydik. Videoda yemek saatlerinden şikayet ediyor olmama rağmen sanırım alışmışız yine de. Portekiz’de de yemekler saatle yeniyor ama Türk usulü saatlerde yeniyor. Biz restoranlara öğle yemeği için İspanyol saatinde gidince orada da aç kaldık. Epey video çektim, toplandıklarında derli toplu bir Şey çıkarsa ortaya Portekiz’de başımıza gelenleri de paylaşacağım. Bakın Portekiz gezimizi, tatilimizi, seyahatimizi demiyorum Portekiz’de başımıza gelenleri diyorum, dikkat edin:)

Keyifli seyirler…

İspanya’dan Merhaba Instagram sayfamı takip etmeyi unutmayın; https://www.instagram.com/ispanyadanmerhaba/

Benzer Tarifler10 yorum

 1. Ay dinlerken bile sinirlerim bozuldu😅 3 günlük Barcelona tatilimizde eşimle su bahsettiğiniz ilk maddeden -köpeklerin ulu orta her yere özgürce ..- ve dolayısıyla kokudan aşırı muzdarip olduk. Bir süre sonra dışarıda olan her şeyden, parklardan, çimlerden, banklardan tiksinmeye başlıyorsun. Ve o kesif kokuyu ayırt edebildikten sonra her yerde o kokuyu alıyorsun 😖 Hemen sonrasında Viyana’ya gitmiştik. Adamlar köpeklerin ihtiyacını karşılamaları için özel bahçeler hazırlamış ve normal parklara girmeleri yasaklanmıştı. Allah’ım nasıl sevinmiştik 😁 Ayrıca Prag’da da temizlemelerine dair her yerde uyarılar koymuşlardı. Adamlar çok rahat tipler cidden..

  0
 2. yazın sayesinde portekizden nefret ettim 🙂

  0
 3. Belcika tasrasinda gezerken ac biillac acik bir restoran gorup umutla girmeye yeltendigimizi anlayan restoran calisanlarinin el kol hareketlerini de ekleyerek kendilerini adeta kapiya gererek(no pasaran)bize tukkanin o saatte hizmet vermedigini anlatmaya calismalarini unutamam.Zaten koyu gezerken de ev sakinleri ilgiyle baktigimiz binalarinin kapilarini suratimiza carpiyorlardi. Turistiz hirsiz degil….Adeta wahsi bati.Canim ulkem ve canayakin sakinleri…..Herkes degerini bilsin

  0
 4. Merhabalar Kevser hanim. Degisik ülkelerde degisik kültürleri tanimak bizim icin heyecan verici! Cocuklarim ve ben:))Eminim sizin icinde öyle:)) Iyisiyle kötüsüyle diyelim:)) Yeni yasaminizda kolyliklar dilerim,simdi ilk videonuz ” merhaba” yi dinleyecegim:)) Sondan baslamistim:)) Sevgiler!

  0
 5. Anaaam, içim şişti yav. Hindistan’ın bi tık altı bahsettiğin 😂 Vallahi şu pislik mevzusuna gerçekten şaşırdım. Gürültü konusu da keza, ben pazar günü süpürge yapacağım zaman öğle saatinin geçmesini bekliyorum, akşam da hiç temizlik vs yapmam. 5 yaşındaki kızım apartman kapısı açılımca direkt fısıltı sesine geçmeyi öğrendi 😳 Bence siz en fazla 2 seneye merkezden uzaklaşırsınız. Toplu taşıma ağı da gayet iyi diyorsun, merkezin tadını çıkarıp sessiz sakin banliyöye gidersiniz 🙂

  1+

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*