Kıymalı Biber Dolması (Videolu Tarif)
Severek yediğimiz kıymalı dolma, bu sefer de mutfakta deneyimsiz olanlar için videolu tarifiyle sizlerle. Elimden geldiğince ayrıntılı olarak anlatmaya çalışıyorum her şeyi videolu tariflerde. Umarım yardımcı olabiliyorumdur. Hatalarım oluyorsa affola. Ama lütfen daha da iyisini yapabilmem için olumlu/olumsuz eleştirilerinizi bana bildirin. Yeni videolu tariflerden anında haberdar olmak için Youtube Kanalıma Abone olmayı unutmayın.

Afiyetle kalın…

Yazılı Kıymalı Biber Dolması Tarifi

Benzer Tarifler9 yorum

  1. Merhabalar
    İlk defa bir tarifinizi denedim🤓 yeni yeni yemek yapmaya başlıyorum çok güzel oldu ( bana göre ) 🙈
    Teşekkür ederim denemeye ve yazmaya devam edeceğim🧚‍♂️

  2. İlk kez bi tarif baktım şimdi deneyeceğim yorumlar harika kabaca biliyorum ama ben yeni yeni yemek yapmaya başladım evlendikten sonra yani yeni evliyim geliştircem Yemekleri inşallah sağlıcakla kalın sevgiler herkese kolay gelsin 💕😘

  3. Kevser hanım ben sizinle birlikte yemek yapmaya başladım diyebilirim. Keyif alarak yapıyorum sayenizde çünkü yemeklerim çok beğeniliyor. Uzun zaman yoğun çalışma saatlerim nedeniyle yemek yapmayı öğrenmeye dahi zamanım olmamıştı. Pratik yemek tarifleriniz sayesinde hiç gözümde büyütmeden lezzetli yemekler yapıyorum artık. Sadece teşekkür etmek istedim. Sevgiler..

  4. Birde dolmalık biberleri kızartıp doldurmayı deneyin mükemmel oluyo elinize sağlık……..:)

  5. çok güzel oldu ben şuanda 12 yaşındayım ailem yemeği çok beğendi

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*