Kütük Pasta (Videolu Tarif)
En sevdiğim yılbaşı lezzetlerinden biridir kütük pasta. Aslına bakarsanız kütük şeklinde olması şart değil, her türlü rulo pastayı severim. Kütük pastada kullanılan bol çikolata daha çok sevmeme yardımcı olmuyor değil elbette. Pastanın iç ve dış kreması için ayrı ayrı uğraşılmadığı, yalnızca tek bir krema kullanıldığı için oldukça pratik bir tarif bu. Yılbaşı akşamı için tatlınıza hala karar vermediyseniz bir düşünün derim.

Afiyetle kalın…

Yazılı Kütük Pasta Tarifi

Benzer Tarifler16 yorum

  1. Yılbaşı akşamı etkinliğimiz olarak yaptık. Yapması da süslemesi de kolay, hem de lezzetli. Çıkan ürün de göz dolduruyor, daha ne olsun. Teşekkür ederiz:)

  2. Çok pratik hızla hazırlanabilen bir tarif ancak içi için muhallebili bir malzeme ile zengin ve dolgun ekleme yapılabilir. Ben muz ve çikolata parçalı yaptım. Tarif için teşekkürler?

  3. Leziz ve havalı❤️?

  4. Çocuklarla birlikte yaptık ve onlar süslediler. Çok pratik bir pasta tarifi. Hem de oldukça lezzetli. Pastada baskın çikolata tadını sevenler için ideal. Tarif için teşekkür ederiz. Mutlu yıllar dilerim, sevgiler ??

  5. Daha önceden memnun kaldığınız 1-2 krema markasından bahsetmiştiniz. Hatırlayamıyorum SEK ve Tikveşli miydi? Ben başka bir markaydı kullanmıştım daha önce güzel köpürmemişti. Acaba bir kez daha hatırlatır mısınız?

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*