Tabule Dergi Ocak Sayısı Yayında

Tabule Ocak

Yeni bir yıl yeni umutlar demek. Bu umutlarımızı gerçekleştirmek için de çok çalışmamız gerek. O yüzden ben yeni yılı oturduğum yerden bana iyi şeyler getirecek bir şey olarak değil, hayatımda olmasını istediğim şeyler için yeni çalışmaların başlangıcı olarak görüyorum.

Geçtiğimiz yıla şöyle bir baktığımda ne kadar dolu dolu geçirdiğimi görüyorum. Yeni yılın eskisinden daha da dolu geçmesini umuyor ve bu amaçla çok çalışacağıma sizlerin nezdinde söz veriyorum kendi kendime.

Aralık sayısında Tabule Dergi için çok güzel bir başlangıç yapmış ve aramıza yeni bir yazar katmıştık. Ocak ayında da hızımızı kesmiyoruz ve sizlere yeni bir yazarımız daha olduğunun müjdesini veriyoruz.

yemekcininmekani.com kurucusu sevgili Nazlı bundan böyle her ay sağlıklı yemek tarifleri ve sağlıklı beslenme ipuçlarıyla aramızda olacak. Bunun özellikle sağlık problemleri dolayısıyla belli bir diyeti takip etmek zorunda olan okuyucularımız için harika bir gelişme olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda beslenme biçimini değiştirmek isteyenler için de bir motivasyon kaynağı olacağını sanıyorum.

Derginin bütün sayılarına buradan ulaşabilirsiniz

Keyifli okumalar,

Etiketler

2 yorum

  1. Yeni sürümden sonra hergün msj var diye uyarı geliyor ama hangi bölüm için ekleme yada tarif gönderdiğinizi göremiyorum artık listeyi ezberlediğim için tek tek gezip ancak yeni olanı öyle bilebiliyorum eskisi bundan dahamı iyiydi sanki?

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*