Türkiye Tatilimiz Nasıl Geçti?
Yoğun ve yorucu geçen bir tatilden sonra tekrar karşınızdayız. Türkiye‘de neler yaptık, neler dikkatimizi çekti onları konuşalım istedik bu videoda. Yeri gelmişken birkaç da dizi önerisi paylaştık. Bunu sürekli hale de getirebiliriz isterseniz. Haftalık olarak izleyip sevdiğimiz dizi ve filmleri paylaşabilirsiniz. Hem bu konuya hem de konuştuğumuz konularla ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

Keyifli seyirler…

Benzer Tarifler6 yorum

  1. Yeni yılınızın eşinizle mutlu huzurlu sağlıklı bir şekilde geçirmeniz dileği ile nice mutlu yıllara. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin. Yeni yılda sizden çok çeşitli tarifler bekliyoruz hocam. ??

  2. Balaban boza var burda, ama denemedim. Çünkü aldığım bozalar hep tatlı çıkıyor, ben mayhoş seviyorum. Balaban tatlı mı mayhoş mu? Dizi önerisine gelince, netflix Luther ? Tvyi hayatlarından çıkarmayı da herkese öneririm. 5 yıldır tertemiziz, öncesinde de haftada 2-3 saatimizi alıyordu sadece. Gürültü ve gerilimle eş anlamlı bence tv. Komedi dizisi dedikleri bile, benim kafamı şişiriyor ve geriyor? Reklamlara bile maruz kalmamak öyle büyük bir nimet ki ? Sevgileer ?

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*