Türkiye’deyiz, Kime Ne Hediye Aldık?
Siz bu mektubu okurken… Ay pardon videoyu izlerken:) Devir değişti işte, eskiden mektup bırakılırdı, şimdilerde video çekiliyor. Türkiye’ye ilk gidişimiz olduğu için görüşme şansı bulacağımız herkese ufak tefek bir şeyler almaya çalıştık. Hediyeleri valize yerleştirmeden de videosunu çekeyim istedim. İspanya’dan ne hediyeler alınır konusunda da fikir vereceğini umuyorum.

Keyifli izlemeler…

************************

Kanalıma abone olmayı unutmayın:)

Benzer Tarifler11 yorum

 1. Ben de yelpazeyi çoook beğendim, İspanya’ya gidersem başka yelpaze beğenmem, illa bunu bulmaya çalışırım diye korkuyorum:) Okul çantası da çok hoşuma gitti. Yatak örtülerini açılmış ve serilmiş şekilde göremesek de onların da şık duracağına eminim. Çakılar işlevsel, zeytinyağlar pek şık, tam hediyelik. Bade’ye aldığınız hediyenin bir başka figürlüsünü yıllar önce almıştım ben de kuzenimin yeni doğan bebeğine, Gratis’te vardı. Çanta askılıkları da daha önce gördüğüm bir ürün, hatta bizim kurumun hediyelikleri arasında:) Samimiyetine dayanarak böyle (gereksiz) uzun ve ayrıntılı bir yorum yapasım geldi:)

  0
 2. Nerede yaşıyorsunuz kevser hanım🙂

  0
 3. Yeğenin forması geldi mi? Hediyeler çok güzel herkes güle güle, iyi günlerde kullansın

  0
 4. İyi yolculuklar. Bende çakılar havalimanından geçtimi onu merak ettim..😂😂

  2+
 5. Hepsi guzel ama bebek ve yelpaze inanilmaz farkli ve sirin! Ispanya’ya yolum dusunce kesin hatrilayip almali! Iyi yolculuklar!

  0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*