Ucuzundan Pahalısına Madrid Evlerini Geziyoruz
Ev gezmesini farklı bir seviyeye çıkarttım bu videoda. Farklı türlerde farklı fiyatlara satılık, kiralık evler seçtik. Bu arada videoda anlatmamışım ama biraz ev bulma sürecinden de bahsedeyim. Ev bulma ve kiralama süreci Türkiye’yle aynı. Emlak sitelerinde sahibinden ya da emlakçıdan ev ilanlarına bakıyor ve iletişime geçiyorsunuz. Randevu alıp evi geziyorsunuz ve anlaşırsanız sözleşmeyi imzalıyorsunuz. Ama evler çok kısa sürede tutuluyor o yüzden istediğiniz evi tutmak için vahşi batının en hızlı mail atabilen kovboyu siz olmalısınız.

Video biraz uzun ama bir bölüm dizi yerine bunu izleyebilirsiniz:)

Keyifli seyirler….

******************

İspanya’dan Merhaba Instagram sayfamı takip etmeyi unutmayın; https://www.instagram.com/ispanyadanmerhaba/

Benzer Tarifler2 yorum

  1. Kevser sizi tekrar tebrik ederim, oturulabilecek ve güzel bir ev bulmuşsunuz 😂 Doktor bunlar ne? Tarzlarını hiç anlamadım, bohem desen değil, rahat değil, modern hiç değil. Eklektik tarza yeni bir soluk resmen. Bunca ev bakarken bu kadar boğulabileceğimi düşünmemiştim. Şunu merak ettim, dışarda vakit geçirmeyi seviyorlar demiştin. Kafeler vs de yine böyle zevksiz ve göz tırmalayıcı mı?

    0
    • Tarz marz yok bam bam bam🤣 Geleneksel restoranlar da bir değişik, çok eski zamanlardan kalmış gibi ama zevksiz demek ne kadar doğru bilmiyorum, değişik işte😅

      1+

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*