Yıl Dönümümüz – İspanya’da Bir Yıl Nasıl Geçti?
Bu hafta sonu İspanya’da birinci yılımızı kutladık. Dile kolay, yaşayınca epey uzun Bir süre. Tabi konu yine başka başka yerlere kaydı ister istemez ama elimizden geldiğince burada geçirdiğimiz Bir yılı değerlendirmeye çalıştık bu videoda. Umarım seversiniz.

Keyifli seyirler…

İspanya’dan Merhaba Instagram sayfasını takip etmeyi unutmayın; https://www.instagram.com/ispanyadanmerhaba/

 

Benzer TariflerEtiketler

6 yorum

  1. Videonun başındaki Türkçe-İspanyolca muhabbetinde tam olarak bölümdaşımı, alt devremi gördüm:) Birinci sınıfta aldığımız Dil Bilimi dersine, dil edinimi-öğrenimi ayrımına vs kadar gittim. Yılda bir ya da iki kez kendi imkanlarıyla (tur filan işlerine girmeden) yurt dışında tatil yapmaya çalışan biri olarak da level atlamalı oyun oynuyormuş hissi aynen kullandığım bir tabirdi. Yurt dışında yaşamanın insanın ufkunu çok açan bir şey olduğunu düşünüyorum; çok şanslısınız bu açıdan. Sevgiler.

    1+
  2. İlginçtir,artık ikinizin videolarını izlemek ve dinlemek,yemek videolarını izlemekten daha keyifli gelmeye başladı.Kendi hayatlarımızda bu muhabbeti unuttuğumuzdan mıdır acaba 🙂 Ya da ikinizin dürüstlüğü,açık sözlülüğü,esprili yaklaşımlarından ötürü mü? 🤗Sebep her neyse ne, bizlerle paylaştığınız için çoook teşekkür ederim….

    1+
  3. 😂😂💐💐çiçek gibi video olmuş. Ödemiş köftesi ve Akçaabat köftesini de yerinde denediniz mi? Benim rüyalarıma girebilecek köfteler bunlar 🤤 Sendeki de mikro ırkçılığa 5 kala memleketçilik 😂 Sevgiler 🤗

    0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*