Günün Menüsü 26 Kasım

Günün Menüsü 26 Kasım

Bugün Ne Pişirsem?

Akşama ne pişirsem, hangi yemeğin yanına ne gider, menü nasıl oluşturulur diye düşünmekten bıkanlar için Kevserin Mutfağından günün menüsü. Kevserin Mutfağı, her gün yayınlanan günlük menüler sayesinde sizleri bugün ne pişirsem derdinden kurtarıyor. Mevsim sebzeleri ve meyveleri kullanılarak hazırlanan bu menüler sayesinde artık akşama ne pişirsem diye düşünmenize gerek kalmadı.

Genellikle çorba, ana yemek, salata ve bir de tatlıdan oluşan bu menüler her güne özel olarak mevsimine uygun olarak hazırlanır ve sizi bu yemeğin yanına hangi çorbayı yapsam, nasıl dengeli bir menü oluşturabilirim gibi dertlerden kurtarıyor. Ayrıca günün menülerine Tarif Küpü iOS ve Tarif Küpü Android uygulaması üzerinden kolayca ulaşmanız da mümkün.

4 yorum

  1. kevser hanım severek yapmak istediğim revanininz heba oldu yiyemeden .1/2 limonu serbete attıktan sonra limondan yenmedi onca maizemem yazık oldu sayenizde.

    • Zeynep’çim öncelikle yorumlarını ilgili tariflerin altına yazmanı rica edeceğim deneyecek olanlara fikir vermesi açısından. Denemenin başarısızlıkla sonuçlanmasına çok üzüldüm. Olabiliyor böyle şeyler. Limonun çok büyük gelmiş olabilir, veya limonla birlikte çok fazla kaynatmış olabilirsin. Çünkü defalarca yaptığım bir tariftir ve hiç böyle bir şey gelmedi başıma. Aynı şekilde deneyen onlarca kişiden de buna benzer bir yorum almadım. Sevgiyle kal canım…

  2. kevser abla her zamanki gibi menulerin ve tariflerin harika. uygulaman telefonumda 1 numarali uygulamam. ama affina siginarak cok kucuk bir oneride bulunucam. gunun menusu konsepti cok guzel ancak resim olarak hepsini birlestirip bi fotograf koyarsan cok daha rahat bakip yapabiliriz yemeklermizi 🙂

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*