Günün Menüsü 6 Mart

Günün Menüsü 6 Mart

Bugün Ne Pişirsem?

Akşama ne pişirsem, hangi yemeğin yanına ne gider, menü nasıl oluşturulur diye düşünmekten bıkanlar için Kevserin Mutfağından günün menüsü. Kevserin Mutfağı, her gün yayınlanan günlük menüler sayesinde sizleri bugün ne pişirsem derdinden kurtarıyor. Mevsim sebzeleri ve meyveleri kullanılarak hazırlanan bu menüler sayesinde artık akşama ne pişirsem diye düşünmenize gerek kalmadı.

Genellikle çorba, ana yemek, salata ve bir de tatlıdan oluşan bu menüler her güne özel olarak mevsimine uygun olarak hazırlanır ve sizi bu yemeğin yanına hangi çorbayı yapsam, nasıl dengeli bir menü oluşturabilirim gibi dertlerden kurtarıyor. Ayrıca günün menülerine Tarif Küpü iOS ve Tarif Küpü Android uygulaması üzerinden kolayca ulaşmanız da mümkün.

4 yorum

  1. bauilirim eklre sağolun var olin 🙂 kevser abla

  2. merhabalar
    sitenizi beğenerek takip ediyorum. sayenizde çok güzel tarifler öğreniyorum. ancak naçizane yorumum. günün menüsüne patlıcan ile ilgili yemek koymuşsunuz. biraz daha mevsimine göre sebzeleri koyabilirsiniz.

    • Ben dahil birçok kişi domates, patlıcan ve biber gibi yaz sebzelerini konserve veya dondurulmuş olarak sakladıkları için çok dikkat etmiyorum açıkçası Leyla Hanım.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*