İftar Menüsü Ramazan 8. Gün 2016

İftar Menüsü Ramazan 8. Gün 2016

İftara Ne Pişirsem?

İftara ne pişirsem, hangi yemeğin yanına ne gider, menü nasıl oluşturulur diye düşünmekten bıkanlar için Kevserin Mutfağından iftar menüsü. Kevserin Mutfağı, Ramazanın her günü yayınlanan günlük iftar menüleri sayesinde sizleri iftara ne pişirsem derdinden kurtarıyor. Mevsim sebzeleri ve meyveleri kullanılarak hazırlanan bu menüler sayesinde artık akşama ne pişirsem diye düşünmenize gerek kalmadı.

Genellikle çorba, ana yemek, salata ve bir de tatlıdan oluşan bu menüler her güne özel olarak mevsimine uygun olarak hazırlanır ve sizi bu yemeğin yanına hangi çorbayı yapsam, nasıl dengeli bir menü oluşturabilirim gibi dertlerden kurtarıyor. Ayrıca günün menülerine Tarif Küpü iOS ve Tarif Küpü Android uygulaması üzerinden kolayca ulaşmanız da mümkün.

2 yorum

  1. merhaba kevser hanım tariflerinizi devamlı takip etmekteyim ancak tek bir eleştirim olacak siteniz değişmiş ve eski hali daha iyiydi sadece bunu söylemek istedim onun haricindeki sarf ettiğiniz emekler çok iyi başarınızın devamını dilerim iyi günler.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*