Mor Lahana Nasıl İncecik Kıyılır? (Videolu Anlatım)
Mor lahana nasıl incecik kıyılır yazımdan sonra videolu gösterseniz ne güzel olur şeklinde birçok e-posta aldım. Uzun süredir aklımdaydı bu video bu nedenle. Ama her istediğimiz hemen olmuyor ne yazık ki. Bu da bugüne kısmetmiş. Umarım akıllardaki soru işaretlerini giderir bu video.

Videolu tariflerimi ve videolu püf noktalarını kaçırmamak için Youtube kanalıma abone olmayı unutmayın. Yeni videolu tariflerden anında haberdar olmak için Youtube Kanalıma Abone olmayı unutmayın.

Afiyetle kalın…

Benzer TariflerEtiketler

10 yorum

  1. Kevser hanım tarif küpü fanı olarak videonuzda kullandığınız soyacağın markasını sormamda bir sakınca var mı acaba?

  2. Ferda’ya katılıyorum. Ben de çok şey öğrendim sizden Kevser Hanım, iyi ki varsınız. Özellikle evliliğin ilk yılları için, yemek konusunda çok tecrübeniz yoksa harika bir kurtarıcı oluyorsunuz. Aklıma bir yemek geldiğinde ya da bir şey araştırmak istediğimde yemekle ilgili google a değil, tarif küpüne soruyorum.:) Ellerinize, emeğinize sağlık.

  3. Bende güzel yorum yapan Arkadaşlara Katılıyorum sonuna kadar

  4. Kevser hanm size bayılıyorum ya. Sizin sayenizde o mız mız , bi yumurta bile kıramayan, elinden bir halt gelmeyen Ferda gittii. Hoopppp. Ammada hamarat Ferda geldi 🙂 çok çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. Daha daha iyi yerlerde görmek isterim sizi 😉

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*