Fırındaki Kötü Kokular Nasıl Giderilir?
Balık mevsimi geldi gelecek artık. Balığın bollaşmasıyla evlerde bol bol balık pişmeye ve bununla birlikte de Nasıl çıkacak bu koku endişeleri baş göstermeye başlayacak. Ben öncesinde sizlerle bir püf noktası paylaşıp hayatınızı kolaylaştırmak istedim. Bu püf noktasını sadece balık pişirdiğinizde değil elbette fırınınıza sinen herhangi bir kokuyu (fırını sildikten sonra sinen deterjan, vs kokusu da dahil) çıkarmak için kullanabilirsiniz. Evet sirke ilk etapta biraz kokuyor ama kısa sürede onun da kokusu uçup gidiyor ve koku olayı ortadan kalkmış oluyor.

Afiyetle kalın…

Benzer Tarifler7 yorum

  1. Kevser hanım mikrodalga fırın icin öneriniz var mı Yağlı bir kac şeyi ısıtırken mahvettim sağlıksız bisey yapmayayım.tarifler icin ayrıca teşekkür ☺️

    0
  2. Merhaba Kevser’cim.Balık mevsimi demişken senden bir ricam var.Balık çorbası tarifine ihtiyacım var.Oğlum katı yiyecekleri küçük olduğu için yiyemiyor.Çevremdeki insanlara sordum çeşit çeşit tarif verince kafam karıştı güvenemedim.Bu konuda belki yardımcı olabilirsin diye düşündüm.Zor durumda bırakmak istemem olmasa da olur çünki sen zaten tariflerinle birçok kez beni kurtardın.Hayırlı bayramlar.

    0
  3. Kevser hanım buzdolabı kokusunu gidermek için ne önerirsiniz

    0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*